Busy do Holandii śląskie - wygodna podróż do Holandii ze Śląska

Busy do Holandii śląskie – wybierz przewozy osób busami do Holandii ze Śląska z Inter-Tour

Map przejazdów busów do Holandii i Niemiec

Holandia to kraj, do którego podróżuje coraz więcej naszych rodaków. Jeśli jesteś jednym z nich i mieszkasz na Śląsku, zostań pasażerem Inter-Tour! Oferujemy komfortowy transport nowoczesnymi busami, a dzięki naszym doświadczonym kierowcom podróż minie Ci spokojnie, bezpiecznie i sprawnie. Międzynarodowy przewóz osób to nasza specjalność – sprawdź, dlaczego!

Przewozy do Holandii w systemie door-to-door pod wskazany adres

Realizujemy kursy busami do Holandii już od wielu lat. Działamy w niezawodnym systemie door-to-door. Na czym to polega? To innowacyjna usługa, w której podjeżdżamy busem pod wskazany przez Ciebie adres. Dzięki temu istnieje możliwość, abyśmy przyjechali pod Twój dom w Polsce, a w Holandii dowieźli Cię bezpośrednio do miejsca, które wskażesz!

Zyskujesz przy tym czas, spokój i pewność transportu – a to bardzo ważne przy tak dalekich podróżach. Nie musisz martwić się o dotarcie na miejsce odjazdu na czas, nie będziesz moknąć w deszczu na żadnym przystanku, czy też błądzić w poszukiwaniu miejsca, w którym zatrzymuje się bus. 

Transport z adresu pod adres daje wiele możliwości, a przede wszystkim swobodę podróżowania i spokojną głowę. Działamy w ten sposób nie tylko podczas przejazdów busami do Holandii ze śląskiego, ale też na innych trasach. Sprawdź na przykład naszą ofertę na przejazdy z Polski do Niemiec lub też transport do Belgii

Przewóz osób busami z Holandii do Polski – do pracy, rodziny i przyjaciół

Jeździmy do Holandii z wielu powodów, część z nas do pracy, część do rodziny, a jeszcze inna grupa pojedzie tam w celach turystycznych. Bez względu na to, z jakiego powodu wybierasz się za granicę i szukasz oferty na przewozy do Holandii ze Śląska – możesz skorzystać z naszej oferty. 

Znajdziesz w niej wiele udogodnień, nasze busy są klimatyzowane, czyste, komfortowe i naprawdę wygodne. Dysponujemy nowoczesną flotą oraz zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców. Wielu z nich pracuje z nami od lat! Nasze komfortowe busy do Holandii mają na swoim koncie już wiele przejazdów, a podróżni chętnie polecają nasze usługi znajomym, rodzinie i przyjaciołom.

Busy do Holandii – województwo śląskie 

Organizujemy przewozy ze Śląska do Holandii niemalże codziennie. Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom czy Piekary Śląskie? To bez znaczenia, gdzie mieszkasz na co dzień – odbierzemy Cię z każdego miejsca na terenie województwa śląskiego i dowieziemy bezpiecznie do Holandii! 

Nieważne też, co chcesz ze sobą zabrać, w atrakcyjnej cenie biletu masz zawsze zapewniony bagaż. Przewozy osób i paczek, walizek, plecaków – w naszych busach zmieści się wszystko! Zapewniamy Ci spokojną podróż i brak ukrytych kosztów.

Obsługujemy niezawodne przejazdy do Holandii ze Śląska – wybierz Inter-Tour

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by nasi pasażerowie dotarli na miejsce sprawnie, bezpiecznie i w jak najlepszych warunkach! Transport osób do Holandii, Niemiec czy Belgii to nasza codzienność. Doświadczeni kierowcy znajdą trasy jak własną kieszeń, dzięki czemu podróż mija zawsze sprawnie i przyjemnie. 

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz i wybierz usługi Inter-Tour – gwarantujemy tylko dobre wspomnienia z podróży!

Wyjazd z Polski

 

MIASTA:
KATOWICE, ZAWIERCIE, OPOLE,
NYSA, WROCŁAW, ŻARY

WYJAZDY: WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK,
PIĄTEK, SOBOTA, NIEDZIELA

podroznicy

Busy do Holandii

 

MIASTA:
AMSTERDAM, HAGA, ROTTERDAM

POWRÓT DO POLSKI: WTOREK, ŚRODA,
PIĄTEK, NIEDZIELA

 

undraw_airport_2581

Cennik

POLSKA – NIEMCY  od 400 zł

NIEMCY – POLSKA od 85 €

Dzieci do lat 12

POLSKA – NIEMCY  od 380 zł

NIEMCY – POLSKA od 80 €

undraw_order_ride_xjs4-01

Opinie

Line 1
client1

Szybki i bardzo bezpieczny dojazd do miejsca docelowego. Dobra organizacja – punktualny odbiór z domu. Z pewnością będę korzystać z Waszych usług!

Marta N.

client3

Porządna rzetelna firma rodzinna, zawsze rzetelnie podchodzą do świadczonych usług – korzystałem wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłem!!!

Maciej G.

client2

Bezpiecznie, szybko i punktualnie a do tego miło i w super cenie. Kontakt rewelacyjny. Polecam.

 

Ilona F.

Zarezerwuj Busa

Zainteresowany/a? Wypełnij nasz formularza lub zadzwoń +48 602 782 271

Zarezerwuj Busa

Zainteresowany/a? Wypełnij nasz formularza lub zadzwoń 

Biuro

ul. Solownia 6

47-330 Zdzieszowice

e-mail:

biuro@inter-tour.eu

pon. – pt. 8:00 – 17:00

sob. 8:00 – 13:00

N 50˚25’27”

E 18˚7’49”

 

Siedziba

INTER-TOUR

Joachim Fait

ul. Fabryczna 26B/6

47-330 Zdzieszowice

NIP 749-000-01-22

Rezerwacja busa

Telefon czynny

pn. – ndz. 8:00 – 21:00

Wypożyczalnia

ul. Solownia 6

47-330 Zdzieszowice

Auto pomoc

Telefon czynny 24/7