Busy do Niemiec dolnośląskie - przewozy do Niemiec - Dolny Śląsk

Busy do Niemiec dolnośląskie – wygodna rezerwacja przejazdów z Dolnego Śląska do Niemiec

Map przejazdów busów do Holandii i Niemiec

Planujesz podróż z Dolnego Śląska do Niemiec i szukasz wygodnej i sprawdzonej opcji przewozu? Nasza firma Inter-Tour ma dla Ciebie idealne rozwiązanie! Busy do Niemiec w systemie door to door. Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem i zapewniamy bezpieczne oraz komfortowe podróże busami do Niemiec z województwa dolnośląskiego.

Oferujemy łatwy system rezerwacji, nowoczesną flotę pojazdów oraz przejazdy z wielu miast na Dolnym Śląsku. Skontaktuj się z nami, podaj nam miejsce, z którego chcesz wyjechać, a my zorganizujemy wszystko i odbierzemy Cię prosto spod Twojego domu!

busy do niemiec opolskie mapa
podroznicy

Wrocław i Dolny Śląsk – zamów sprawdzony przejazd z Polski do Niemiec

Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Kłodzko, Świdnica, Wałbrzych, Legnica – wyjeżdżamy z tych i wielu innych miast Dolnego Śląska do Niemiec. Obsługujemy całe województwo dolnośląskie i kursujemy wiele razy w tygodniu. Nasze busy do Niemiec zwykle wyruszają w czwartki i niedziele, a powroty planowane są na piątki i niedziele. Busy z Polski do Niemiec to nasza codzienność, zatrudniamy tylko doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców oraz dysponujemy nowoczesną flotą wygodnych i zwinnych busów.

Województwo dolnośląskie – komfortowe busy i sprawne przewozy do Niemiec

Nasze usługi przewozowe obejmują przewozy do Niemiec z Dolnego Śląska i nie tylko, możesz skorzystać z naszych komfortowych i sprawnych przewozów nie tylko do Niemiec, ale też do Belgii i Holandii.  Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zorganizujemy rezerwację oraz zapewnimy Ci wygodny i bezpieczny transport do wybranego miejsca w Europie.

Dla mieszkańców województwa dolnośląskiego podróże w trybie door to door będą naprawdę wygodną opcją. Zostań naszym klientem i przekonaj się o tym samodzielnie. Gwarantujemy Ci podróż w komfortowych warunkach oraz wszelkie udogodnienia w trakcie jazdy, a także przyjemną i swobodną atmosferę na trasie do naszych zachodnich sąsiadów.

Line 1

Bus do Niemiec z województwa dolnośląskiego z Inter-Tour

Jeśli szukasz niezawodnego przewoźnika busami do Niemiec z województwa dolnośląskiego, Inter-Tour jest odpowiedzią na Twoje potrzeby! Bez względu na to, czy mieszkasz we Wrocławiu, Wałbrzychu czy w innej miejscowości Dolnego Śląska, możemy Cię odebrać spod wskazanego adresu i dowieźć do docelowego punktu na naszej trasie w Niemczech.

Nasze busy są nowoczesne, wyposażone w klimatyzację i ogrzewanie oraz wygodne fotele. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i zawsze dbamy o to, aby Twoja podróż była jak najbardziej komfortowa oraz satysfakcjonująca. 

Nie trać już więcej czasu na szukanie przewoźników busami do Niemiec z Dolnego Śląska – wybierz Inter-Tour. Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj swoją podróż do Niemiec z dolnośląskiego!

Cennik

POLSKA – NIEMCY  od 400 zł

NIEMCY – POLSKA od 85 €

Dzieci do lat 12

POLSKA – NIEMCY  od 380 zł

NIEMCY – POLSKA od 80 €

undraw_order_ride_xjs4-01
Line 1

Zarezerwuj Busa

Zainteresowany/a? Wypełnij nasz formularza lub zadzwoń +48 602 782 271

Zarezerwuj Busa

Zainteresowany/a? Wypełnij nasz formularza lub zadzwoń 

Opinie

client1

Szybki i bardzo bezpieczny dojazd do miejsca docelowego. Dobra organizacja – punktualny odbiór z domu. Z pewnością będę korzystać z Waszych usług!

Marta N.

client3

Porządna rzetelna firma rodzinna, zawsze rzetelnie podchodzą do świadczonych usług – korzystałem wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłem!!!

Maciej G.

client2

Bezpiecznie, szybko i punktualnie a do tego miło i w super cenie. Kontakt rewelacyjny. Polecam.

 

Ilona F.

Biuro

ul. Solownia 6

47-330 Zdzieszowice

e-mail:

biuro@inter-tour.eu

pon. – pt. 8:00 – 17:00

sob. 8:00 – 13:00

N 50˚25’27”

E 18˚7’49”

 

Siedziba

INTER-TOUR

Joachim Fait

ul. Fabryczna 26B/6

47-330 Zdzieszowice

NIP 749-000-01-22

Rezerwacja busa

Telefon czynny

pn. – ndz. 8:00 – 21:00

Wypożyczalnia

ul. Solownia 6

47-330 Zdzieszowice

Auto pomoc

Telefon czynny 24/7