Wynajem autokarów - Śląsk, Opolskie, Dolnośląskie i nie tylko

Wynajem Autokarów 

Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie

i nie tylko 

undraw_adventure_4hum

Organizując duży wyjazd/wycieczkę przejazd autokarowy będzie najtańszą i najbardziej komfortową formą transportu. Koszt rozkładają się wtedy na wiele osób oraz nie potrzebujemy kilku kierowców. 

Nasze autokary posiadają rozbudowany pakiet ubezpieczeń, a ich stan techniczny jest doskonały. Dbamy także o stałą obsługę pomiędzy przeglądową. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. 

Oferowane przez nas pojazdy:

Autobusy marki Mercedes – ilość miejsc od 17 do 54.

 

Wynajem autokarów śląskie, opolskie, dolnośląskie

Organizując duży wyjazd czy wycieczkę, przejazd autokarowy będzie najtańszą i najbardziej komfortową formą transportu. Koszt rozkładają się wtedy na wiele osób oraz nie potrzebujemy kilku kierowców. Wynajem autokaru, to bardzo proste oraz budżetowe rozwiązanie na którym jednak, nie tracimy w żaden sposób na komforcie przejazdu.

Nasze autokary posiadają rozbudowany pakiet ubezpieczeń, a ich stan techniczny jest doskonały. Dbamy także o stałą obsługę pomiędzy przeglądową. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty

Tani wynajem dużego autokaru? U nas to możliwe! Transport  oferowany przez Inter-tour jest bardzo komfortowy a nasze autokary są duże i każda podróż jest wygodna. Jest to najtańsza możliwa opcja podróży, na pewno nie przepłacisz a droga szybko i przyjemnie zleci.

Autokar z kierowcą to świetny wybór dla dużej grupy osób wybierających się na daleką podróż, w swojej ofercie posiadamy duże maksymalnie 49 osobowe autokary z miejscem dla dwóch profesjonalnych i sprawdzonych kierowców, którym nie straszna jest żadna nawet najdalsza trasa.

Warto pamiętać, że wybierając się na daleką podróż powinniśmy się właściwie przygotować i dobrze zorganizować. Co w pierwszej kolejności najlepiej wziąć ze sobą? Z pewnością przydadzą nam się nasze ulubione zabijacze czasu nie tylko telefon czy laptop do pracy. 

Dobrze jest wziąć ze sobą ciekawą książkę, którą zawsze chcieliśmy przeczytać, nowe wydanie ulubionego czasopisma czy niezbędne podczas tak długiej trasy dla większości osób słuchawki by w trasie odsłuchać swoich ulubionych utworów muzycznych. 

Dalekie podróże często związane są z koniecznością snu w autokarze. W tym celu warto wziąć ze sobą miękką i wygodną poduszkę oraz przytulny koc.     

Mimo że autokary posiadają świetne ogrzewanie wielu z nas będzie potrzebowało przykrycia aby zasnąć, spowodowane jest to zwykłym przyzwyczajeniem. Dzięki takiemu rozwiązaniu poczujemy się niemalże jak podczas drzemki w domu

Powinniśmy zaopatrzyć się również w  podstawowe jedzenie abyśmy mogli zjeść coś między postojami. Najlepiej wziąć ze sobą gotowe produkty, które będzie wygodnie nam spożyć w drodze.            Omijać produkty łatwo brudzące z wszelkimi sosami czy polewami w trosce o ubrania i tapicerkę autokaru.  

Ze sobą najlepiej wziąć także kosmetyczkę z najważniejszymi środkami higienicznymi.  

Zwłaszcza podczas długich, zazwyczaj kilkudniowych podróży autokarem czy innym środkiem transportu, istotnym elementem jest zadbanie o swoją higienę osobistą. Dobrze mieć przy sobie dyskretną i małą kosmetyczkę, której zawartość, choć trochę pomoże się nam odświeżyć.

Kosmetyczka taka powinna być wyposażona przede wszystkim w szczoteczkę i pastę do zębów, płyn antybakteryjny i dezodorant lub antyperspirant. Dobrze by było przy sobie mieć również chusteczki i niewielki ręczniczek.

Ze wspomnianymi artykułami, każda podróż będzie lepsza, dużo przyjemniejsza i najnormalniej w świecie po prostu komfortowa dla nas i towarzyszących nam pasażerów.

 

Wynajem mini autokarów

Niezależnie czy potrzebujesz dużego wielomiejscowego autokaru, czy małego mini autokaru – Inter-Tour zapewni ci łatwy wynajem autokaru na terenie Polski lub Niemiec czy Holandii. Nasi doświadczeni kierowcy zadbają o Państwa komfort i bezpieczeństwo podczas każdej podróży, bezpiecznie dowiozą was do celu oraz na miejsce wycieczki. Co więcej posiadamy nowoczesne autokary wyposażone zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Za naszym pośrednictwem będziesz podróżować wygodnie nawet na najdłuższych trasach.

Zalety płynące z wynajęcia autokaru 

Przede wszystkim wynajęcie autokaru zapewnia bezpieczeństwo wynikające z umiejętności naszych  zawodowych kierowców oraz cech samego pojazdu. Nowoczesne autokary posiadają zarówno dodatkowe zabezpieczenia pasażerów, jak i najnowsze systemy kierowania pojazdem.

Istotną zaletą jest również ogromny komfort podróży obecnie użytkowane autokary mocno różnią się od modeli powszechnie używanych jeszcze kilkanaście lat temu. Dziś standardem jest dobra klimatyzacja, wygodny fotel z podłokietnikiem oraz oczywiście toaleta.

Wygoda dla wszystkich podróżnych kolejną bardzo ważną zaletą korzystania z przewozu autokarowego jest możliwość komfortowego przejazdu wszystkich pasażerów, mianowicie nikt nie musi przyjmować na siebie odpowiedzialności i obowiązków kierowcy, lecz spokojnie przyglądać się drodze, odpocząć czy zająć się swoimi sprawami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą przejazdów.Biuro

ul. Solownia 6

47-330 Zdzieszowice

e-mail:

biuro@inter-tour.eu

pon. – pt. 8:00 – 17:00

sob. 8:00 – 13:00

N 50˚25’27”

E 18˚7’49”

 

Siedziba

INTER-TOUR

Joachim Fait

ul. Fabryczna 26B/6

47-330 Zdzieszowice

NIP 749-000-01-22

Rezerwacja busa

Telefon czynny

pn. – ndz. 8:00 – 21:00

Wypożyczalnia

ul. Solownia 6

47-330 Zdzieszowice

Auto pomoc

Telefon czynny 24/7