Busy do Niemiec śląskie - wygodne przewozy do Niemiec ze Śląska

Busy do Niemiec śląskie – szybkie i sprawne przewozy osób ze Śląska do Niemiec

Map przejazdów busów do Holandii i Niemiec

Jeśli szukasz bezpiecznego i sprawdzonego przewoźnika, nie znajdziesz lepszej opcji niż Inter-Tour. Realizujemy przewozy busami do Niemiec ze Śląska już od wielu lat. Oferujemy wygodny system rezerwacji, dobrze wyposażoną flotę i przejazd z wielu miast na terenie województwa śląskiego. Daj nam znać, skąd potrzebujesz przejazdu, a my wszystko zorganizujemy i odbierzemy Cię prosto spod drzwi Twojego domu!

busy do niemiec opolskie mapa
podroznicy

Województwo śląskie – zarezerwuj busy ze Śląska pod wskazany adres w Niemczech

Planowanie podróży do Niemiec nigdy nie było prostsze! Jeśli jesteś mieszkańcem województwa śląskiego i szukasz przejazdu z takich miast jak: Katowice, Gliwice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Bytom, Chorzów, Jaworzno czy Dąbrowa Górnicza, skorzystaj z naszych usług. 

Dowozimy z adresu pod adres. Co musisz zrobić, aby pojechać do naszych zachodnich sąsiadów w tak komfortowych warunkach? Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, porozmawiamy i wybierzemy najwygodniejszą dla Ciebie formę przejazdu, adres odbioru oraz wskazany adres na terenie Niemiec, pod którym Cię zostawimy.

Cała rezerwacja oraz podróż przebiegnie szybko, sprawnie i przede wszystkim przyjemnie. Dzięki nam odwiedzisz dawno niewidzianą rodzinę i przyjaciół, a także bezproblemowo dotrzesz do pracy. 

Katowice – obsługujemy komfortowe przejazdy do Niemiec 

Jesteś mieszkańcem Katowic i chcesz dostać się busami ze Śląska do Niemiec? Dobrze trafiłeś. Realizujemy przewozy także z Twojego miasta, ale obsługujemy całe województwo śląskie, jak również opolskie, dolnośląskie, małopolskie, lubuskie.

Busy z Katowic do Niemiec wyjeżdżają zazwyczaj w czwartki i niedziele, a wracają w piątki oraz niedziele. Świadczymy przewóz osób do Niemiec już od wielu lat, zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców oraz mamy nowoczesne busy i jesteśmy firmą przewozową, której zaufało już tysiące pasażerów. Ty możesz być następny.

Zatem bez względu na to, czy mieszkasz w Katowicach, czy w innym mieście z obsługiwanych przez nas województw, na hasło: busy do Niemiec Śląsk – wiesz już, że możesz na nas liczyć. 

Line 1

Inter-Tour – podróżuj z nami w systemie door-to-door

Bez względu na to, gdzie dokładnie mieszkasz na Śląsku, czy jest to Będzin, Mysłowice, Zabrze, Tychy czy Sosnowiec – odbierzemy Cię pod wskazanym adresem i dowieziemy do umówionego punktu na naszej trasie w Niemczech. 

Możemy Ci zaoferować przejazdy nowoczesną flotą busów z klimatyzacją, ogrzewaniem i wygodnymi fotelami. Zapewniamy najwyższą jakość usług i zawsze zależy nam na tym, aby każdy klient był zadowolony z podróży i wybrał nas ponownie.

Nie musisz już szukać idealnego przewoźnika busami do Niemiec ze Śląska – jesteś pod dobrym adresem.

Cennik

POLSKA – NIEMCY  od 400 zł

NIEMCY – POLSKA od 85 €

Dzieci do lat 12

POLSKA – NIEMCY  od 380 zł

NIEMCY – POLSKA od 80 €

undraw_order_ride_xjs4-01
Line 1

Zarezerwuj Busa

Zainteresowany/a? Wypełnij nasz formularza lub zadzwoń +48 602 782 271

Zarezerwuj Busa

Zainteresowany/a? Wypełnij nasz formularza lub zadzwoń 

Opinie

client1

Szybki i bardzo bezpieczny dojazd do miejsca docelowego. Dobra organizacja – punktualny odbiór z domu. Z pewnością będę korzystać z Waszych usług!

Marta N.

client3

Porządna rzetelna firma rodzinna, zawsze rzetelnie podchodzą do świadczonych usług – korzystałem wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłem!!!

Maciej G.

client2

Bezpiecznie, szybko i punktualnie a do tego miło i w super cenie. Kontakt rewelacyjny. Polecam.

 

Ilona F.

Biuro

ul. Solownia 6

47-330 Zdzieszowice

e-mail:

biuro@inter-tour.eu

pon. – pt. 8:00 – 17:00

sob. 8:00 – 13:00

N 50˚25’27”

E 18˚7’49”

 

Siedziba

INTER-TOUR

Joachim Fait

ul. Fabryczna 26B/6

47-330 Zdzieszowice

NIP 749-000-01-22

Rezerwacja busa

Telefon czynny

pn. – ndz. 8:00 – 21:00

Wypożyczalnia

ul. Solownia 6

47-330 Zdzieszowice

Auto pomoc

Telefon czynny 24/7