Wynajem busów i vanów - Wynajmij busa na swoją podróż!

Wynajem busów
i vanów

Busy Inter-tour

Wynajęcie busa lub vana otwiera wiele możliwości. Na naszą podróż lub wycieczkę możemy wtedy zabrać znacznie więcej osób oraz bagaży. Dodatkowo poruszanie się busem znacznie zwiększa bezpieczeństwo.

Oferujemy Ci dobrze przygotowane busy i vany pod względem technicznym, ubezpieczeniowym jak i z perspektywy komfortowej jazdy. Nasze pojazdy posiadają także stałą obsługę międzyprzeglądową. Wszystko po to by Twoja podróż była bezpieczna, przyjemna i bezproblemowa.  

Oferowane przez nas pojazdy:

Renault Trafic oraz Renault Master.

Wynajem busów śląskie, opolskie, dolnośląskie

Wynajęcie busa lub vana otwiera wiele możliwości. Na naszą podróż lub wycieczkę możemy wtedy zabrać znacznie więcej osób oraz bagaży. Dodatkowo poruszanie się busem znacznie zwiększa bezpieczeństwo.

Oferujemy Ci dobrze przygotowane busy i vany pod względem technicznym, ubezpieczeniowym jak i z perspektywy komfortowej jazdy. Nasze pojazdy posiadają także stałą obsługę międzyprzeglądową. Wszystko po to by Twoja podróż była bezpieczna, przyjemna i bezproblemowa.  

 

Wynajem busa 9 osobowego

Nasze busy oraz vany spełniają wszystkie normy sanitarne, związane z pandemią Covid-19 i są odpowiednio dezynfekowane w trosce o bezpieczeństwo pasażerów, pojazdy posiadają również regularne aktualne przeglądy a podróżowanie za ich pomocą to przyjemność zarówno dla pasażerów, jak i dla kierowców.   Oferowane przez nas pojazdy pomieszczą od 6 do 8 osób i kierowcę.

Wynajem vana za granice

Dlaczego warto zdecydować się na zagraniczną podróż oferowanym przez nas busem czy też vanem i wynajem busa osobowego?                      

Przede wszystkim to duża oszczędność finansowa, zapewniamy atrakcyjne ceny, a możesz liczyć również na różne zniżki związane z wszelkimi programami lojalnościowymi. Udogodnieniem w obecnej sytuacji na świecie jest również możliwa szybka i praktyczna rezerwacja na odległość.

Dzięki nowoczesnym pojazdom gwarantujemy najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Ogromny wpływ na te aspekty mają profesjonalni i wykwalifikowani kierowcy selektywnie dobierani przez naszą firmę. Oferujemy również długoterminowy wynajem busa!

 

Wynajem busów jest świetną opcją dla wszystkich osób ceniących sobie wygodę. Wszystkie pojazdy wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt. Fotele są komfortowe i rozkładane z pewnością zaspokoją wymagania nawet najbardziej wymagających podróżników.

Wynajem busa na wakacje jest dobrym pomysłem z racji na wspomniane wyposażenie, wszystkie busy posiadają świetną klimatyzację oraz wszelki sprzęt elektroniczny szczególnie umilający czas podczas jazdy zwłaszcza zagranicznej. 

Dodatkowo wykorzystując do podróży nasz transport, zabierzesz ze sobą więcej bagażu co jest niezwykle ważne. Dzięki pojemności naszych busów zabierzesz ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy i niezbędny bagaż.                                                 Wszystko jest w cenie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a średnia cena za kilometr wynosi mniej więcej  2.00zł w przypadku trasy do około 100 kilometrów.

 

Czy na busa trzeba mieć licencję? 

Odpowiedź na pytanie ,,czy na busa potrzebna jest licencja?” brzmi: Nie, jeżeli przewożony przez kierowców towar busem nie przekracza limitu 3,5 tony, nie muszą posiadać żadnych licencji ani zezwoleń. Jednak w niektórych przypadkach uprawnienia transportowe na busa są potrzebne. Takie praktyki mają miejsce w sytuacjach, kiedy zleca się przewóz ładunków podwykonawcom oraz  kiedy przekroczona jest dopuszczalna ładowność pojazdu 3,5 tony.

 

Wynajem busa na wesele

Z opcji wynajmu busa z kierowcą na wesele chętnie skorzystają także wszyscy uczestnicy wszelkiego rodzaju imprez, które dzięki takiemu rozwiązaniu nie będą miały żadnych ograniczeń i w pełni będą mogli cieszyć się wydarzeniem i oczywiście korzystać z szampańskiej zabawy.

Wynajem busa z kierowcą sprawi że nikt nie będzie musiał się martwić ani ograniczać , aby potem po skończonej zabawie odwieźć gości do domów. Za sprawą wynajętego busa, będzie można wrócić z danego wydarzenia, imprezy czy podróży bezpiecznie a dodatkowo w komfortowych i dogodnych dla nas warunkach.

 

Wynajem busów – zalety

Wynajęcie busa z kierowcą jest jedną w ostatnich latach niezwykle mocno zyskała na popularności. Na taki stan rzeczy, wpłynęły korzyści płynące z wyboru takiego transportu a należą do nich między innymi: korzystne ceny, profesjonalni kierowcy, atrakcyjne i w pełni ubezpieczone pojazdy oraz zapewniony komfort i wygoda podróży nawet do dziewięciu osób.

Bus wynajem stanowi dużo mniejsze koszty, ogólnie rzecz biorąc wynajęcie busa 9 osobowego jest dużo korzystniejsze cenowo niż podróż kilkoma samochodami osobowymi, taki transport umożliwia bowiem podział rachunków za wynajem i za paliwo na kilku pasażerów.

Dodatkowo wynajem busa to nieograniczone możliwości poruszania się w przeciwieństwie do podróżowania innymi środkami transportu takich jak autokar czy pociąg które z góry mają wyznaczoną trasę. Wynajem busa, co więcej umożliwia nam zmianę planów i postój w każdym momencie.

 

Podsumowując 

Największe zalety które oferuje wynajem busów:

  • mniejsze koszty – wynajęcie busa ośmioosobowego jest dużo korzystniejsze cenowo niż podróż kilkoma samochodami osobowymi (umożliwia podział rachunków za wynajem i za paliwo na kilku pasażerów),
  • nieograniczone możliwości poruszania się  w przeciwieństwie do podróżowania innymi środkami transportu,
  • bezpieczeństwo, liczne systemy wspomagające jazdę oraz pełne ubezpieczenie pojazdu,
  • wysoki standard podróżowania, dzięki przestronności wnętrza
  • profesjonalizm kierowcy, punktualność, rzetelność i sprawnie przebiegająca podróż,
  • okres wynajmu dostosowany do potrzeb klienta czyli w skrócie możliwość wynajmu busa na okres krótko jak i długoterminowy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą przejazdów i wynajmu busów!

Siedziba

INTER-TOUR

Joachim Fait

ul. Fabryczna 26B/6

47-330 Zdzieszowice

NIP 749-000-01-22

Biuro

ul. Solownia 6

47-330 Zdzieszowice

e-mail:

biuro@inter-tour.eu

pon. – pt. 8:00 – 17:00

sob. 8:00 – 13:00

N 50˚25’27”

E 18˚7’49”

 

Rezerwacja busa

Telefon czynny

pn. – ndz. 8:00 – 21:00

Wypożyczalnia

ul. Solownia 6

47-330 Zdzieszowice

N 50˚24’52” E 18˚6’36”

Auto pomoc

Telefon czynny 

pn. – ndz. przez 24

godz.