Przewozy międzynarodowe - Nowoczesne busy i sprawdzeni kierowcy!

PRZEWOZY MIĘDZYNARODOWE
BUSAMI

 

Map przejazdów busów do Holandii i Niemiec

Dokąd chcesz jechać?

Przewozy Międzynarodowe – Bezpiecznie i Sprawnie

Przemieszczanie się na duże odległości środkami transportu publicznego zazwyczaj bywa uciążliwe i wiąże się z koniecznością znoszenia dyskomfortu.

Nasza flota kursująca na trasach do Niemiec i do Holandii całkowicie zmienia punkt widzenia na podróż. Szczycimy się nowoczesną flotą z zaawansowanym wyposażeniem, ułatwiającym przejazd. Dzięki nim podróż staje się przyjemna, a czas mija szybciej.

Wygodna podróż

Zarówno wyposażenie, jak i doświadczenie naszych kierowców bezpośrednio przekłada się na komfort podróży. Jako firma zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa oraz przyjemnej drogi dla naszych klientów.

Nasze funkcjonalne i przestronne busy oprócz niezbędnego wyposażenia, zapewniają również odpowiednie warunki dla kierowcy, pozwalając na bezproblemowe kierowanie.

Jeśli podróżujesz busem, Twoi współpasażerowie to tylko kilka osób. Każdej z nich zależy na komforcie i prywatności. Dzięki temu nie musisz martwić się natłokiem ludzi, uniemożliwiającym swobodne oddychanie.

Kierowca najważniejszym ogniwem

Choć wygoda i komfort podróży ma ogromne znaczenie, szczególnie podczas przemierzania dalekich tras, to nie wolno zapominać, że nawet najlepiej wyposażony pojazd nie dojedzie na miejsce bez dobrego i doświadczonego kierowcy.

 To on odpowiada za ogólną jakość i bezpieczeństwo podróży. Posiadane przez kierowców kwalifikacje są bowiem gwarancją bezpiecznej i przyjemnej podróży. Wszyscy nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w przewozach międzynarodowych potwierdzone wymaganymi certyfikatami.

Pamiętaj, że kilkunastogodzinna podróż wymaga od kierowcy dużej wytrzymałości i doskonałej koncentracji. Wybierając nasze busy masz pewność, że powierzasz swój los w dobre ręce.

Mamy nadzieję, że busy w naszej flocie przypadną Wam do gustu i sprawią, że chętnie skorzystacie z naszych usług.

SKĄD WYRUSZAJĄ BUSY?

Przewozy za granicę wyruszają głównie z Opola oraz Katowic przejeżdżając przez Wrocław, ale nie wykluczamy również przewozu z innych miejscowości!

JAK ZAREZERWOWAĆ PRZEJAZD?

Wystarczy skontaktować się z nami w celu uzgodnienia transportu, a my zrobimy wszystko, aby odebrać Cię z zaproponowanego przez Ciebie adresu!

Inną opcją jest skorzystanie z naszego formularza.

Busy Inter-tour

Opinie

Line 1
client1

Szybki i bardzo bezpieczny dojazd do miejsca docelowego. Dobra organizacja – punktualny odbiór z domu. Z pewnością będę korzystać z Waszych usług!

Marta N.

client3

Porządna rzetelna firma rodzinna, zawsze rzetelnie podchodzą do świadczonych usług – korzystałem wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłem!!!

Maciej G.

client2

Bezpiecznie, szybko i punktualnie a do tego miło i w super cenie. Kontakt rewelacyjny. Polecam.

 

Ilona F.

Biuro

ul. Solownia 6

47-330 Zdzieszowice

e-mail:

biuro@inter-tour.eu

pon. – pt. 8:00 – 17:00

sob. 8:00 – 13:00

N 50˚25’27”

E 18˚7’49”

 

Siedziba

INTER-TOUR

Joachim Fait

ul. Fabryczna 26B/6

47-330 Zdzieszowice

NIP 749-000-01-22

Rezerwacja busa

Telefon czynny

pn. – ndz. 8:00 – 21:00

Wypożyczalnia

ul. Solownia 6

47-330 Zdzieszowice

Auto pomoc

Telefon czynny 24/7