Busy do Niemiec małopolskie - przewozy do Niemiec z Małopolski

Busy do Niemiec małopolskie – realizujemy wygodne przewozy osobowe z małopolski do Niemiec

Map przejazdów busów do Holandii i Niemiec

Jesteś mieszkańcem małopolski? Planujesz podróż do Niemiec? Szukasz, sprawdzasz i wciąż nie możesz znaleźć najwygodniejszej opcji? Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom! Sprawdź naszą ofertę na komfortowe przewozy do Niemiec z małopolski i zobacz, jak podróżować z Inter-Tour!

busy do niemiec opolskie mapa
podroznicy

Województwo małopolskie – zarezerwuj busy pod wskazany adres w Niemczech

Oferujemy busy do Niemiec z Krakowa, Nowego Sącza czy Tarnowa oraz z wielu innych miejsc dla osób z małopolski. Działamy na terenie województwa małopolskiego, ale też śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Nasza flota busów jest naprawdę duża i gotowa na niemalże codzienne przewozy z różnych miejsc w południowo-zachodniej Polsce.

Busy do Niemiec z Małopolski z adresu pod adres to wyjątkowa oferta na polskim rynku przewozów pasażerskich, zobacz niżej, na czym ten system dokładnie polega i jakie możesz mieć z tego korzyści.

Busy z małopolski do Niemiec – komfortowy przejazd

Chcemy Ci zaoferować najbardziej komfortowy system przejazdów z Polski do Niemiec. Wygodne fotele, nowoczesna flota, wysokiej klasy wyposażenie i przejrzysty rozkład jazdy. Transport busem może być naprawdę dogodny. Szczególnie wtedy, gdy możesz skorzystać z naszego systemu door to door.

Zabierzemy Cię z miejsca, które wskażesz, nawet prosto spod Twojego domu. Brzmi świetnie, prawda? Nie musisz już martwić się o dojazd na dworzec czy przystanek, moknąć w deszczu w oczekiwaniu na autobus czy przejmować licznymi przesiadkami. 

Opracowaliśmy system, w którym oferujemy sprawną rezerwację i obsługę na najwyższym poziomie. Przewozy osób do Niemiec to nasz konik!

Line 1

Inter-Tour – zaufany przewoźnik na trasach Niemcy-małopolska

Jesteśmy firmą, która trzyma się najwyższych standardów, zarówno jeśli chodzi o bezpieczeństwo pasażerów, jak i o komfort podróży. Naszą wiedzę oraz doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty kompetencji zawodowych i licencje zgodne z wymogami dotyczącymi pasażerskiego transportu międzynarodowego.

Jeśli planujesz wyjazd do Niemiec, do pracy, do rodziny czy w odwiedziny do przyjaciół nasi kierowcy zadbają o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Za naszą zachodnią granicę jeździmy od lat, warto nam zaufać!

Zapraszamy do rezerwacji przewozów do Niemiec z Inter-Tour!

Cennik

POLSKA – NIEMCY  od 400 zł

NIEMCY – POLSKA od 85 €

Dzieci do lat 12

POLSKA – NIEMCY  od 380 zł

NIEMCY – POLSKA od 80 €

undraw_order_ride_xjs4-01
Line 1

Zarezerwuj Busa

Zainteresowany/a? Wypełnij nasz formularza lub zadzwoń +48 602 782 271

Zarezerwuj Busa

Zainteresowany/a? Wypełnij nasz formularza lub zadzwoń 

Opinie

client1

Szybki i bardzo bezpieczny dojazd do miejsca docelowego. Dobra organizacja – punktualny odbiór z domu. Z pewnością będę korzystać z Waszych usług!

Marta N.

client3

Porządna rzetelna firma rodzinna, zawsze rzetelnie podchodzą do świadczonych usług – korzystałem wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłem!!!

Maciej G.

client2

Bezpiecznie, szybko i punktualnie a do tego miło i w super cenie. Kontakt rewelacyjny. Polecam.

 

Ilona F.

Biuro

ul. Solownia 6

47-330 Zdzieszowice

e-mail:

biuro@inter-tour.eu

pon. – pt. 8:00 – 17:00

sob. 8:00 – 13:00

N 50˚25’27”

E 18˚7’49”

 

Siedziba

INTER-TOUR

Joachim Fait

ul. Fabryczna 26B/6

47-330 Zdzieszowice

NIP 749-000-01-22

Rezerwacja busa

Telefon czynny

pn. – ndz. 8:00 – 21:00

Wypożyczalnia

ul. Solownia 6

47-330 Zdzieszowice

Auto pomoc

Telefon czynny 24/7