Transport na lotnisko Katowice, Częstochowa i inne - Transport z lotniska

Transport na/z lotniska

na lotnisko

Jeżeli wybieracie się Państwo na lotnisko, nasza firma zapewni Wam szybki, sprawny oraz wygodny transfer. 
Co oczywiste, organizujemy także dojazd busem w odwrotnej relacji. Dodatkowo mogą Państwo liczyć na pomoc z bagażami! 

Zapraszamy do kontaktu w sprawie transferu na/z lotniska!

Opinie

Line 1
client1

Szybki i bardzo bezpieczny dojazd do miejsca docelowego. Dobra organizacja – punktualny odbiór z domu. Z pewnością będę korzystać z Waszych usług!

Marta N.

client3

Porządna rzetelna firma rodzinna, zawsze rzetelnie podchodzą do świadczonych usług – korzystałem wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłem!

Maciej G.

client2

Bezpiecznie, szybko i punktualnie a do tego miło i w super cenie. Kontakt rewelacyjny. Polecam.

 

Ilona F.

 

Przewóz na lotnisko Pyrzowice (Katowice), Berlin, Amsterdam i nie tylko!

Podróż jest niezwykłą sprawą, jednak sam transport potrafi być niezwykle stresujący. Pakowanie, odprawa, męczący lot, paszporty i milion innych spraw może wywołać prawdziwy ból głowy. Warto ułatwić przynajmniej część z tych rzeczy. Jedną z nich jest transport na lotnisko. Zasady są proste. Podajesz swój adres, podjeżdżamy pod twój dom i zawozimy cię na lotnisko. Dlaczego warto skorzystać z takiej oferty?

Na lotnisku, bądź na czas!

Dzień wylotu potrafi być naprawdę nerwowy. W razie ewentualnych naszych opóźnień samolot długo czekać nie będzie. Odleci bez nas, i nici z wakacji.

Dlatego jechanie na lotnisko nie sprawdzonym środkiem transportu może skończyć się bardzo źle. Dzięki korzystaniu z naszego transportu na lotnisko busem, jesteśmy przekonani że dojedziesz do celu na czas. Co ważne, zrobisz to w sposób bardzo wygodny i bezstresowy.

Podjeżdżamy pod twój dom, a ty wysiadasz na lotnisku. Zero zbędnych przystanków i przesiadek. Podsumowując, decydując się na przejazd z inter-tourem masz pewność bycia na czas. 

Wygoda przejazdu

Nie sposób jest pominąć takiej rzeczy jak wygoda. Przykładowo decydując się na transport na lotnisko do Berlina Schonefeld z Zielonej Góry, Opola, Częstochowy, Wrocławia i innych miast oddalonych od Berlina, wygoda wchodzi na jeden z ważniejszych aspektów. W końcu taki transport na lotnisko to jedynie początek twojej podróży, która czasami potrafi trwać po kilkanaście a nawet kilkadziesiąt godzin. Dlatego też warto by te pierwsze kilka odbyło się bez bólu pleców i zmęczenia.

Naszymi priorytetami podczas przewozu jest zapewnienie tobie wygody i bezpieczeństwa. Bez tych dwóch składowych podróż jest nieprzyjemna i niebezpieczna, czyli jest podróż do której dopuścić nie można. 

Dlatego też bardzo dbamy o to by nasze busy regularnie przechodziły przeglądy oraz by fotele były jak najwygodniejsze. Podsumowywując dojechanie na czas to sprawa ważna, trzeba jednak pamiętać o wygodzie i bezpieczeństwie.

Sprawdzeni kierowcy

Jest to kwestia, która poniekąd wpływa na wszystkie poprzednie. Nasi kierowcy mają wieloletnie doświadczenie dzięki czemu, wiedzą jakie trasy wybrać aby dojechać na czas. Potrafią reagować w sytuacjach kryzysowych. Oraz co ważne nie prowadzą busa gwałtownie i “narwanie”. Nawet najlepszy bus nic nie zdziała jak kierowca jest… mierny.

Z inter-tourem masz pewność że trafisz na profesjonalistów.

Alternatywa do latania

Dla wielu osób lot jest czymś niezwykle stresującym, co powinno skończyć się jak najszybciej. Dlatego też lot z Katowic do Berlina może być dodatkowym źródłem stresu. Transport na lotnisko w Berlinie, Frankfurcie, Holandii (Amsterdamie) może być bardzo dobrym wyborem (kiedy jedziemy przykładowo z Opola, Katowic, Krakowa, Zielonej góry, Częstochowy itp).

Busy mogą sprawdzić się w tym przypadku idealnie. Jeżeli boisz się latać, zrezygnuj ze stresujących samolotów na rzecz wygodnego busa.

 

Transport z lotniska

Wiesz już dlaczego warto zdecydować się na na transport NA lotnisko. Teraz chcielibyśmy przedstawić potencjalne korzyści z transportu Z lotniska. 

Po ciężkiej podróży…

Wiesz co może być bardzo wyczerpujące po odbyciu długiej podróży? Organizowanie od razu drugiej. Po przylocie na miejsce docelowe, szukanie kolejnych busów, autokarów, pociągów może być kolejnym źródłem stresu.

Dzięki inter-tour po wylądowaniu możesz spokojnie udać się na parking i niczym prezes wsiąść do busa, aby zostać przewieziony pod wskazany adres. 

Wszystkie poprzedni korzyści.

Warto przypomnieć że wszystkie poprzednio wymienione korzyści działają w obydwie strony. Ponownie możesz liczyć na punktualność, wygodę i bezpieczeństwo oraz kierowców fachowców. Nie będziemy teraz wymieniać tego ponownie. 

Wszystko jest już uzgodnione.

Dajmy na to że przylatujesz na lotnisko o 2 w nocy. Jest zimno ciemno, a ty jedyne o czym marzysz to wylądowanie pod ciepłą kołdrą. Wtedy sprawdzasz lokalny transport i… najbliższy za 2 godziny.

W przypadku zamówienia transportu z lotniska, nie ważne czy jesteś w Pyrzowicach (Katowicach), Berlinie, Frankfurcie czy też Holandii. Bus będzie na ciebie czekać, a nie ty na niego. 

Jak widzisz transport z i na lotnisko można znacznie usprawnić. Zachęcamy do kontaktu w sprawiem zamówienia takiego przewozu. Nie czekaj, zadzwoń lub napisz, a odezwiemy się jak najszybciej. 

Siedziba

INTER-TOUR

Joachim Fait

ul. Fabryczna 26B/6

47-330 Zdzieszowice

NIP 749-000-01-22

Biuro

ul. Solownia 6

47-330 Zdzieszowice

e-mail:

biuro@inter-tour.eu

pon. – pt. 8:00 – 17:00

sob. 8:00 – 13:00

N 50˚25’27”

E 18˚7’49”

 

Rezerwacja busa

Telefon czynny

pn. – ndz. 8:00 – 21:00

Wypożyczalnia

ul. Solownia 6

47-330 Zdzieszowice

N 50˚24’52” E 18˚6’36”

Auto pomoc

Telefon czynny 

pn. – ndz. przez 24

godz.